OFERTY PRACY

Znajdź swoje miejsce pracy w zespole WOMc

Niezależnie od tego, na którym etapie Twojej kariery się znajdujesz, u nas zawsze znajdziesz swoje miejsce! Uczysz się zawodu, jesteś pracującym studentem, osobą rozpoczynającą swoją zawodową drogę lub doświadczonym już pracownikiem? Zawsze poszukujemy zmotywowanych współpracowników, którzy zechcą z nami pracować. Żeby zapewnić wysokie wartości pozostałe i dobry serwis, potrzebujemy pracowników, którzy każdego dnia dadzą z siebie wszystko.

Od wprowadzania danych dosprzedaży pojazdów, od określenia wartości pozostałej do sprzedaży: Dołącz do nas ze swoim doświadczeniem, osobowością, kompetencjami komunikacyjnymi i duchem pracy zespołowej. Jako przedsiębiorstwo o charterze rodzinnym polegamy na gotowości do pracy i lojalności naszych pracowników. Jeśli zatem przywiązujesz wagę do otwartej kultury przedsiębiorstwa i chcesz budować swoją zawodową przyszłość w ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwie, to jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem.

W naszych ofertach pracy nie znajdujesz żadnej oferty dla siebie? Przyślij do nas spontaniczne podanie o pracę.

TELEFONISCHER KUNDENBETREUER (m/w/d)

Du willst etwas bewegen und arbeitest gerne in einem internationalen sowie dynamischen Umfeld?
Du bist wortgewandt, hast eine freundliche sowie serviceorientierte Art und arbeitest gerne am Telefon?
Dann bist Du bei uns genau richtig!

Deine Aufgaben

  • Betreuung der Service-Hotline/Telefonzentrale
  • Erster Ansprechpartner für unsere Kunden
  • Bearbeitung von telefonischen Kundenanfragen

Was Du mitbringst

  • Erfahrung in der telefonischen Kundenbetreuung von Vorteil
  • Sehr gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
  • Sehr hohe Kunden- und Serviceorientierung
  • Wortgewandtheit und Kommunikationsfähigkeit
  • Teamfähigkeit

Was Dich erwartet

Wir bieten Dir eine herausfordernde und vielseitige Aufgabenstellung in einem wachstumsstarken Unternehmen mit flachen Hierarchien. Neben Eigenverantwortlichkeit und einem sicheren Arbeitsplatz erwartet Dich ein angenehmes, freundliches und hilfsbereites Betriebsklima in einem motivierten Team.

Interesse?

Dann sollten wir uns kennenlernen! Sende bitte Deine kompletten Bewerbungsunterlagen unter Angabe Deines frühestmöglichen Eintrittstermins und Deiner Gehaltsvorstellung an Isabelle Rettenbacher vorzugsweise per E-Mail an jobswomauktioncom.

Zespół HR przedstawia się

Veronika Nette

Po 5 latach pracy socjalnej w styczniu 2014 roku zmieniłam branżę i udało mi się dostać do działu personalnego WOM. To ciągle pasjonujące, poznawać wciąż na nowo ludzi o najróżniejszych życiorysach, integrować ich w naszej rodzinie WOM i widzieć, jak się rozwijają na przestrzeni lat. Cieszę się, że wraz z moją koleżanką dalej mogę pracować nad oferowaniem naszym współpracownikom pięknego miejsca w naszej firmie.

Isabelle Rettenbacher

Pracę w WOM rozpoczęłam w roku 2016, był to dokonały start w życie zawodowe po zakończeniu studiów o specjalności ekonomiki przedsiębiorstw. Od tego czasu jesteśmy odpowiedzialne z moją koleżanką za kwestie personalne i pracownicze. W mojej pracy cenię sobie szczególnie indywidualny kontakt i bliskość z naszymi współpracownikami. Faktem jest: Cieszę się, że moja droga mnie tu przyprowadziła.